.

.

Nike Women ' s All-во Тесна

Nike Women ' s All-во Тесна

евалуација:

DEN 925.20
Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Машина За Миење. 24/7 СТИЛ и УДОБНОСТ : На Најк Еден Хулахопки се наменети за сите-ден се носат, не само на вашиот тренингот.На leggings за жените се меки и удобни без разлика дали сте виси од повлече-up бар или работи вашиот прв маратон.Дпи-ОДГОВАРА ТЕХНОЛОГИЈА : Овие жени е leggings се направени од Дпи-ОДГОВАРА ткаенина што ви помогне да остане сува и удобно во текот дури и најтешките вежби.ДОДВОРУВАЊА ЧУВСТВУВААТ : На тренингот leggings за жените имаат широк, средината на пораст корселе што нуди сит, додворувања се чувствуваат.Густата, buttery мека ткаенина се чувствува удобно против кожата.Тесни одговара за тело-hugging се чувствуваат.ДВОЈНО ЏЕБОВИ : корселе на leggings има назад лизга-во џеб која е доволно голема за да го држете вашиот телефон, додека дополнителни мали pocket скриени во предниот може да се одржи копчињата или картички.ЖЕНИТЕ LEGGINGS СО ЏЕБОВИ : Машина за миење, увезуваат, наредени gusset, хедер ткаенини : 83% полиестер/17% spandex, цврста ткаенина : 83% рециклиран полиестер/17% spandex.

Детални спецификации

Додатоци на производи