.

.

Coligni Злато од страна на Gorham Фунта Сребрена Лажичка со Париз Експо Знаци 6

Coligni Злато од страна на Gorham Фунта Сребрена Лажичка со Париз Експо Знаци 6

евалуација:

DEN 4536.00
Од стока
Во магацинот

Состав : Стерлинг Сребро.Производител : Gorham.Тип : Flatware - Лажици.COLIGNI ЗЛАТО од СТРАНА на GORHAMSterling Сребрена ЛАЖИЧКА СО ПАРИЗ ЕКСПО ЗНАЦИ 6; во моделот COLIGNI ЗЛАТО од СТРАНА на GORHAM.Тоа е monogrammed (monos варира) и е во одлична состојба.Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.

Детални спецификации

Додатоци на производи