.

.

Паркер Hannifin VS269NTA-4-4-pk5 Воздушна Кочница-NTA Машки Лактот Фитинг, Месинг, 1/4 Компресија Цевка x 1/4 Машки Конец (Пакување од 5)

Паркер Hannifin VS269NTA-4-4-pk5 Воздушна Кочница-NTA Машки Лактот Фитинг, Месинг, 1/4 Компресија Цевка x 1/4

евалуација:

DEN 737.28
Од стока
Во магацинот

Г. O. T. Компресија стил фасонски делови за поправка на камионот и на приколката воздушна кочница линии.За употреба во воздухот сопирачки системи на полу-камиони, приколки, автобуси, мобилна опрема и фарма спроведува.Ребрести ракав за компресија и позитивен зафат.Цевка од нерѓосувачки челик поддршка.Ги исполнува Г. O. T. FM е 571.106, SAE J246 и SAE J1131.

Детални спецификации

Додатоци на производи