.

.

FKG Топката Имајќи MR115-2RS 5x11x4mm, Поставен на 10

FKG Топката Имајќи MR115-2RS 5x11x4mm, Поставен на 10

евалуација:

DEN 220.08
Од стока
Во магацинот

Компатибилност : Одговара за 4611, 5116, Axial : AXA1221, Arrma : AR610019, Losi : LOSA6947, HPI : B022, Tamiya : 58041, 58354, 58056, Тим Поврзани : 25239, 25618. Големина : FKG MR115-2 RS длабоко ритам топката лежишта имаат внатре дијаметар од 5 мм, надворешен дијаметар на 11 mm и ширина од 4 mm.Гума печат : Овие длабоки ритам топката лежишта имаат двојно-еднострани гума печат за да се спречи ingress на нечистотии и да ги зачувате лубрикант.OE квалитет : ISO/TS 16949 уверение, се тестирани на силните OE стандарди.Добар квалитет : Овие топката лежишта се направени од висок квалитет, имајќи челик.Неговата челична конструкција го прави тоа, издржливи и отпорни на деформација под тешките бремиња.Пакет : 10 Pcs MR115-2 RS 5x11x4mm Компатибилен : Axial : AXA1221 Arrma : AR610019 Losi : LOSA6947 HPI : B022 Tamiya : 58041, 58354, 58056 4611, 5116 Тим Поврзани : 25239, 25618.

Детални спецификации

Додатоци на производи