.

.

TRB РК 10pcs 2x5x2.5mm MR52-ZZ Прецизност Топката Лежишта Хром Челик, Метални Штит

TRB РК 10pcs 2x5x2.5mm MR52-ZZ Прецизност Топката Лежишта Хром Челик, Метални Штит

евалуација:

DEN 262.32
Од стока
Во магацинот

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Хром Челик 52100 (GCr15) Прецизност Трки.Хром Челични Топки.TRB РК 10pcs. 2x5x2.5mm Прецизност и Висока Брзина на Топката Имајќи.Хром Челик 52100 (GCr15) Трки со Хром Челични Топки, Нема Контакт Метал Shield.Дел SKU# TRB-MR52-ZZ Хром Челик Трки Хром Челични Топки Ниски Вртежи Start Up Димензии како што следува : ID, OD, Ширина : 2x5x2.5mm This Имајќи е Компатибилен со Дел # : Losi : LOSB1728 Blade : BLH1666 Align : AGNH1158, HS1033 TE-Flite : EFLH1666.

Детални спецификации

Додатоци на производи