.

.

Nunc Nunclon Полистирен Култура Цевка, Стерилни, 100mm L 14mm x W (Случај на 600)

Nunc Nunclon Полистирен Култура Цевка, Стерилни, 100mm L 14mm x W (Случај на 600)

евалуација:

DEN 12708.00
Од стока
Во магацинот

Круг дното верзија со завртка или притисни-за капа.Станот-двострано цевка за култура на adherent клетки.Станот страна овозможува лесно микроскопија, а coverslip може да се користи во цевката.Медиум задржана во станот двострано цевка во хоризонтална положба.Одлични оптички квалитет.Sterilized со гама зрачење.Спакуван во ракавите на 100 цевки со капи; случај содржи шест ракави.Огласи укажуваат на цевка должина х о.г.во mm.

Детални спецификации

Додатоци на производи