.

.

QPZM Bladeless Фан Ѕид-Монтирани Далечински Управувач Кула Фан Безбедноста на Воздушен Кулер Leafless Вентилатор за Спални Дом Канцеларија 0701 (Боја : Б)

QPZM Bladeless Фан Ѕид-Монтирани Далечински Управувач Кула Фан Безбедноста на Воздушен Кулер Leafless Вентилатор

евалуација:

DEN 369.60
Од стока
Во магацинот

Јас сум посветен да направиме се што е можно да се решат.па нема да имате главоболка дури и ако користите за долго време.Со далечински управувач, можете лесно контрола на осцилирачки колона фан на троседот или креветот за да изберете прецизни струење settings.Ако не сте добиле објектот по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Кулата фан носи освежување дури и за најважните лето days Why Изборот на Нас??Leafless Молчи Фан?Можете лесно да се контролира на троседот или bed Specifications Power набавка : ACRated напон : 220v Rated моќ : 26 WRated фреквенција : 50hz Noise : 40-50db Timing функција : помалку од 2 hours Wind категорија избор : Спиење wind Maximum моќ : 36w Air снабдување метод : тресење на неговата head Wind брзина опрема : 3 gears Mode на работата : далечински control Lifting и одредување на : сингл шраф type Descriptions : Бидејќи ние ги користиме меѓународните логистика,изразат испорака Нормално тоа трае 15-25 дена.Било која причина не сте незадоволни ве молам да ме контактирате директно преку пред и пишување вашиот преглед ,пораката ќе ви даде одговор во рок од 24 часа.Компактен дизајн обезбедува зема многу малку простор и со лево и десно осцилација обезбедува ефективна десктоп ладење.Со 3 прилагодливи брзини и бучава толку ниско, како 40 d B, молчи стојат фан ви помага да спие убедливо.

Детални спецификации

Додатоци на производи