.

.

Yiju 4 Пара 18mm Половина Круг Шупливи Кукла Очи 10мм Ирис Кукли DIY Снабдување - 18MM

Yiju 4 Пара 18mm Половина Круг Шупливи Кукла Очи 10мм Ирис Кукли DIY Снабдување - 18MM

евалуација:

DEN 215.76
Од стока
Во магацинот

Оваа окото колекции има 4 пара очи и 4 пара јасно акрилик ирис парчиња, и може да се користи како око материјали на DIY кукли во она што бојата и обликот на ирис ви се допаѓа!Совршен материјали за да се отелотворуваат вашите уникатни идеи!.Материјал : Акрилна Пластика.Облик : Тркалезна.На задната страна на белата око е рамен и шупливи.Answer : ___________________________ Note : Гушење Хазард - Мали делови не е за деца под 3 години.Опис : - Ова окото колекции има 4 пара очи и 4 пара јасно акрилик ирис парчиња, и може да се користи како око материјали на DIY кукли во она што бојата и обликот на ирис ви се допаѓа!Совршен материјали за да се отелотворуваат вашите уникатни идеи! - Материјал : Акрилна Пластика - задната страна на белата око е рамен и шупливи - Облик : Тркалезна - answer : ___________________________ Note : Гушење Хазард - Мали делови не е за деца под 3 години.Големина на Табела : Бела Око Дијаметар : Прибл 12mm/0.47 inch Clear Ирис Дијаметар : Прибл 7mm/0.28 inch Package Вклучува : 4 Пара Бела Eyes4 Парови Посебна Iris Note : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2mm разлики во size Due на светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Детални спецификации

Додатоци на производи