.

.

Tongina Кукла Коса најголемиот Дел Перики Синтетички Занает Коса Hairpiece за Кукли Правење на Резерви - Кафе, како што е опишано

Tongina Кукла Коса најголемиот Дел Перики Синтетички Занает Коса Hairpiece за Кукли Правење на Резерви - Кафе,

евалуација:

DEN 191.76
Од стока
Во магацинот

100% Сосема нов, рачно изработени и висок квалитет.И ќе изгледаат стилски и убави на вашата сакана кукли.Опис : - 100% Сосема нов, рачно изработени и висок квалитет на - Стилски Кукла Коса/ Кукла Кадрава Перики/ Кукла најголемиот Дел Перики Коса/ Кукла Синтетички Влакна Изработка и Поправка на DIY Прилагодено Додатоци за мода топката поврзувани кукла. - Прекрасен DIY Cosplay играчки & Божиќ Божиќ роденден фестивал подароци за децата децата и кукла љубовници.Прекрасен DIY Cosplay играчки & Божиќ Божиќ роденден фестивал подароци за децата децата и кукла љубовници.И ќе изгледаат стилски и убави на вашата сакана кукли.Спецификација : - Материјал : Висок Квалитет-температура Wire Size Табела : Вертикална Должина : Околу.Стилски Кукла Коса/ Кукла Кадрава Перики/ Кукла најголемиот Дел Перики Коса/ Кукла Синтетички Влакна Изработка и Поправка на DIY Прилагодено Додатоци за мода топката поврзувани кукла.Можете да го направите перики/влакната за вашата прекрасна кукла според кукли главата турнеја.Можете да го направите перики/влакната за вашата прекрасна кукла според кукли главата турнеја.Погоден за сите видови на кукли губење на одлуки, како на девојка кукла, за Ноќ Лолита Кукла и сл. - Погоден за сите видови на кукли губење на одлуки, како на девојка кукла, за Ноќ Лолита Кукла и сл.

Детални спецификации

Додатоци на производи