.

.

Пластични Безбедност Очи и Noses со Подлошки 720Pcs, Занает Кукла Очи и мечето Носот за Amigurumi, Занаети, Капчиња Играчка и Препарирани Животни (Избрани Големини)

Пластични Безбедност Очи и Noses со Подлошки 720Pcs, Занает Кукла Очи и мечето Носот за Amigurumi, Занаети,

евалуација:

DEN 263.76
Од стока
Во магацинот

Количина : 365 Pcs.55 инчен, 12mm/0.43 инчи) и 10*13mm(0.Избрани Големини-5 различни големини на пластични очи кои се движат од 8 до 14mm(0.сјајна и мазна површина.Широко се Користи-за Безбедност на очите и noses се многу погодни за рачно изработени кукла и amigurumi проект и играчки занает одлуки, совршен за сите видови на полнети суштества, како кадифен кукли, теди мечки, итн.БезбедноСолиден по инсталацијата, ќе мора без грижи дека вашето бебе некогаш може да ги отстрани, или да ги проголта нив од страна на несреќата.лесно да се инсталира.Носот димензија : 10*11mm/0.Доаѓа во рефусДоволно за вашето слободно и замена.Дијаметар : 0.Око димензија : 13mm/0.Материјал : квалитетна пластика.Носот тип : нерамна куче носот, дури и куче носот.Материјал : квалитетна пластика.Масовен Квантитет - 360 парчиња полнети животни очи и noses и 360 парчиња подлошки во еден пакет, што е доволно за вашиот замена и резервни, одлична алатка за DIY и љубители на аматери.43 инчен,10мм/0.Количина : 70 Pcs.Различни големиниЕден пакет има многу различни големини и бои за да изберат, кој може да ги исполни вашите различни потреби.Носот боја : црна, розова, кафе.51 инчен), ги задоволат вашите различни потреби.Материјал : квалитетна пластика.Количина : 285 Pcs.

Детални спецификации

Додатоци на производи