.

.

Lidded Морска Желка Стаклени Очи Реални Животни Пар за Рептили Уметност Кукла Делови, Скулптура, Проп, Маска Занаети, Fursuit Cosplay, Накит Одлуки Cabochons, Taxidermy Материјали, и По

Lidded Морска Желка Стаклени Очи Реални Животни Пар за Рептили Уметност Кукла Делови, Скулптура, Проп, Маска

евалуација:

DEN 1910.40
Од стока
Во магацинот

СТАКЛЕНИ ОЧИ : Стакло око cabochons за изработка на накит, кукла скулптури, taxidermy, и други изработката на проекти.FLATBACK CABOCHONS : Малку domed на површината на окото, и flatback на грбот.РАЗНОВРСНА : да ги Користите овие стакло око cabcohons во кукла одлуки, накит дизајн, хартија mache, cosplay, и многу повеќе!.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Рефлексии прикажани во слики се од осветлувањето се одразува надвор од стаклените површини, нема да има рефлексии во стаклени очи себе.Произведено ВО САД : што се Оригинално дизајнирани и рачно изработени во Spokane, Washington, USA.Овие оригинални, детални и реална Lidded Морска Желка стаклени очи се смирувачки да погледне на.Овие очи се оригинално дизајнирани и рачно изработени во државата Вашингтон, САД.Рефлексии на cabochons се од осветлување, не се ниту во конкретната око дизајн.Дизајнирана и создадена од страна на Megan Петерсен.

Детални спецификации

Додатоци на производи