.

.

Yiju Мода Кукла Најголемиот Дел Перики Коса Hairpiece Синтетички Занает Губење На Сопствени Материјали - Пинк

Yiju Мода Кукла Најголемиот Дел Перики Коса Hairpiece Синтетички Занает Губење На Сопствени Материјали - Пинк

евалуација:

DEN 159.12
Од стока
Во магацинот

Можете да го направите перики/фризура за вашата прекрасна кукла според кукли главата турнеја. - Прекрасен DIY Cosplay играчки & Божиќ Божиќ роденден фестивал подароци за децата децата и кукла љубовници.100% Сосема нов, квалитетни и издржливи - DIY права коса за перика hairpiece кукла сочинуваат и поправка и голема колекција за вашите кукли.Прекрасен DIY Cosplay играчки & Божиќ Божиќ роденден фестивал подароци за децата децата и кукла љубовници. - Материјал : Висока температура жица.Опис : - 100% Сосема нов, квалитетни и издржливи - DIY права коса за перика hairpiece кукла сочинуваат и поправка и голема колекција за вашите кукли.Големина На Табела : Вертикална Должина : Околу.

Детални спецификации

Додатоци на производи