.

.

Yiju 100pcs Безбедност Очи со Грбот за Теди Мечки Кукли Меки Играчки Занает DIY Материјали - 8mm

Yiju 100pcs Безбедност Очи со Грбот за Теди Мечки Кукли Меки Играчки Занает DIY Материјали - 8mm

евалуација:

DEN 191.76
Од стока
Во магацинот

За аматерски DIY кукла производство занает.Со навој крајот и за миење тока.Материјал:Пластика.Answer : ___________________________ Note : ГУШЕЊЕ ОПАСНОСТ Мали делови.Не е за деца. 100 Парчиња 6/8мм Тврда Црна Пластика Безбедност Очи за Донесување на мечето Кукла Животински видови Занаети.Опис : - 100 Парчиња 6/8мм Тврда Црна Пластика Безбедност Очи за Донесување на мечето Кукла Животински видови Занаети - За аматерски DIY кукла производство craft - Со навој крајот и за миење тока - answer : ___________________________ Note : ГУШЕЊЕ ОПАСНОСТ Мали делови.Не е за деца. - Материјал:Пластика - Боја:Црно - Користете помош на пинцета да nip за миење, со полесни,залепени на фитинг, што е повеќе удобен и не е лесно да се падне off Specification : Дијаметар : Прибл. 6/8мм или 0.24/0.32 инчен - Должина на : Прибл. 11mm / 0.43 inch Package Вклучува : 100 Парчиња Пластични Eyes100 Парчиња Подлошки.

Детални спецификации

Додатоци на производи