.

.

LoveinDIY Долга Коса Перика Hairpiece Одговара за 1/3 Кукли Одлуки & Поправка Материјали - Кафеава

LoveinDIY Долга Коса Перика Hairpiece Одговара за 1/3 Кукли Одлуки & Поправка Материјали - Кафеава

евалуација:

DEN 359.52
Од стока
Во магацинот

Материјал : Висока температура влакна.Моден Долга Коса Перика Hairpiece За Кукли DIY Одлуки Додаток.Ќе изгледа одлично на вашата сакана кукли.Одговара за 1/3 и други топката заеднички кукли во иста големина.Обемот на главата е околу 19-21cm/7.48-8.26 инч.Опис : - Моден Долга Коса Перика Hairpiece За Кукли DIY Одлуки Додаток. - Одговара за 1/3 и други топката заеднички кукли во иста големина - Обемот на главата е околу 19-21cm/7.48-8.26 инч. - Ќе изгледа одлично на вашата сакана кукли. - Материјал : Висока температура fiber Size Табела : Должина : Околу. 37cm/14.56 inch Package Вклучува : 1 Парче 1/3 Кукла Wig Note : ве Молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.

Детални спецификации

Додатоци на производи