.

.

Missuhair 11 Главата Големина Кукла Коса Замена Перики за 18 Американски Кукли, Девојки Долга Права Портокал Синтетички Кукла Додатоци DIY Правење на Резерви

Missuhair 11 Главата Големина Кукла Коса Замена Перики за 18 Американски Кукли, Девојки Долга Права Портокал

евалуација:

DEN 1485.60
Од стока
Во магацинот

Потопуваат перика во вода и нежно работа од било коса производи може да се користат за да се стил на перика. Ја замените водата со чиста вода и оставете перика да се впие за неколку minutes5.Се препорачува Возраст Одделение на перика е 3 години+. Нашите перики се направени од 100% Висока Температура Влакна.Сите наши перики внимателно се рачно изработени, дизајниран влакна густина прави перика капа сосема невидливи, избегне каква било вештачки apperance; Премиум квалитет зголеми нето, дише и прилагодливи C. Перики доаѓаат во различни форми, должини, бои, лесно да се направи тоа е можно да го промените вашиот фризура за неколку минути, се разбира без да го оштети вашиот оригиналниот коса D. Додадете мала количина на шампон - само доволно да се направи suds.Функција : A. Дозволете им на вашите перика, за да целосно да се исуши. Пополни када или да потоне со млака water2.

Детални спецификации

Додатоци на производи