.

.

Темно Кафеава боја Raccoon Стаклени Очи Реални Животни Пар за Уметност Кукла Делови, Скулптура, Проп, Маска, Fursuit Додатоци, Накит Одлуки Cabochons, Taxidermy, и Повеќе (12mm)

Темно Кафеава боја Raccoon Стаклени Очи Реални Животни Пар за Уметност Кукла Делови, Скулптура, Проп, Маска,

евалуација:

DEN 93.36
Од стока
Во магацинот

СТАКЛЕНИ ОЧИ : Стакло око cabochons за изработка на накит, кукла скулптури, taxidermy, и други изработката на проекти.FLATBACK CABOCHONS : Малку domed на површината на окото, и flatback на грбот.РАЗНОВРСНА : да ги Користите овие стакло око cabcohons во кукла одлуки, накит дизајн, хартија mache, cosplay, и многу повеќе!.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Рефлексии прикажани во слики се од осветлувањето се одразува надвор од стаклените површини, нема да има рефлексии во стаклени очи себе.Произведено ВО САД : што се Оригинално дизајнирани и рачно изработени во Spokane, Washington, USA.

Детални спецификации

Додатоци на производи