.

.

Yiju 100pcs D-Облик на Нос Додаток за мечето Кукла Кукла DIY & Правење на Резерви - Розова, како што е опишано

Yiju 100pcs D-Облик на Нос Додаток за мечето Кукла Кукла DIY & Правење на Резерви - Розова, како што е опишано

евалуација:

DEN 167.76
Од стока
Во магацинот

Одлично за мечки, кукли, кукли, кадифен животни и занаети.Висок квалитет и сосема нов, совршен DIY материјал.Материјал : пластика.Пакување од 100 безбедност noses - D-тип(триаголник). (без заклучување подлошки).Боја : како на сликата покажува.Опис : - Висок квалитет и сосема нов, совршен DIY материјал. - Пакување од 100 безбедност noses - D-тип(триаголник). (без заклучување подлошки) - Одлично за мечки, кукли, кукли, кадифен животни и занаети. - Боја : како на сликата покажува. - Материјал : пластика.Големина На Табела : Триаголник Носот : Прибл. 7*9mm Package Вклучува : 100pcs Триаголник Noses во Торба (без заклучување подлошки)Забелешка : боја може да биде благо, различни од сликата, поради некои фактори, како што осветлување ефект.Ве молиме овозможи мало отстапување на мерење за прирачник мерка.Точка не дозволете им на децата да се стави мали делови во устата за стравот на голтање.

Детални спецификации

Додатоци на производи