.

.

Сини Лисица Животинско Стаклени Очи На Жица Pin Мислења за Игла Felting Кукла Изработка на Материјали и Други Занаети (6mm)

Сини Лисица Животинско Стаклени Очи На Жица Pin Мислења за Игла Felting Кукла Изработка на Материјали и Други

евалуација:

DEN 95.76
Од стока
Во магацинот

ГАЛАКСИ СТАКЛЕНИ ОЧИ - наместете го на 2 Миг Ѕвездите Навечер Темно Стакло Очи На Жица Pin Мислења за Игла Felting Кукла Изработка на Материјали и Други Занаети.Во ПРИЛОГ НА ЖИЦА PIN МИСЛЕЊА - Совршени за додавање на felted суштество креации со додавање на една капка лепак на крајот на dinserting во вашиот суштества.СМИРУВАЧКИ ДИЗАЈН - Овие детални мед пчела стаклени очи се смирувачки да погледне на.СТАКЛО CABOCHONS - Рефлексии прикажани во слики се од осветлувањето се одразува надвор од стаклените површини, нема да има рефлексии во стаклени очи себе.BENDABLE ЖИЦА - Можете да креирате јамка за шиење очите наместо вметнување на нив со накит жица носот клешти.Стаклени очи на жица pin мислења се совршено прилагодени за додавање на животот на вашиот felted суштества!Едноставно додадете една капка лепак на врвот на игла на задниот дел на окото, и вметнете во вашата креација.Жица, исто така може да се претвори во јамка со еден пар на накит носот клешти, за шиење на вашиот мека кукли и скулптури.

Детални спецификации

Додатоци на производи