.

.

Tongina Прекрасна рачно изработени Кукла Кадрава Перика за 1/3 1/4 1/6 Кукла Одлуки Поправка Снабдување - Темно Виолетова, 25cm

Tongina Прекрасна рачно изработени Кукла Кадрава Перика за 1/3 1/4 1/6 Кукла Одлуки Поправка Снабдување - Темно

евалуација:

DEN 215.76
Од стока
Во магацинот

Материјал : Висока температура жица.Фантазијата кадрава коса перика hairpiece за кукли, тоа ќе изгледа одлично на вашата сакана кукли.Одговара за 1/3 1/4 1/6 и други топката поврзувани кукли.Кадрава перика hairpiece коса за кукли DIY одлуки & поправка резерви.Ве молиме да биде љубезно, забележав дека на кукла и други додатоци се исклучени!.Опис : - Фантазија кадрава коса перика hairpiece за кукли, тоа ќе изгледа одлично на вашата сакана кукли. - Кадрава перика hairpiece коса за кукли DIY одлуки & поправка резерви. - Одговара за 1/3 1/4 1/6 и други топката поврзувани кукли. - Материјал : Висока температура жица - ве Молиме да биде љубезно, забележав дека на кукла и други додатоци се исклучени!Големина На Табела : Вертикална Должина : Околу. 25cm/9.84 inch Horizontal Должина : Околу. 100cm/39.37 inch Package Вклучува : 1 Парче Кукла Wig Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2cm грешка во големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи