.

.

Unpainted Раѓа Кукла Колекции Силикони Делови за Правење Новороденче Кукла Винил Колекции DIY Раѓа Калап за Почетници (Прероди комплет Tinky)

Unpainted Раѓа Кукла Колекции Силикони Делови за Правење Новороденче Кукла Винил Колекции DIY Раѓа Калап за

евалуација:

DEN 1007.76
Од стока
Во магацинот

НОВИ ПРИСТИГНУВА Ова е најновата раѓа кукла за полнење, unpainted и недовршени. -1* Главата.Тоа е голем избор да уживате во среќни семејство време со вашето семејство !Нејзината само на НЕДОВРШЕНА кукла за полнење, без било облека или додатоци. ʕ๑ɷ๑ʔ - Тоа е погоден за 26 mm Acrylics очи. -1* Крпа тело. -На кожата : исто како што е прикажано на слики.Може да се стави магнет зад кукла уста и купи неколку магнет pacifiers за вашето дете.Ова е најновата раѓа кукла за полнење, unpainted и недовршени. -Состојба : 100 % сосема нов. -Материјал : висок квалитет со силиконска винил.Рачно изработени- Слики само за референца, ќе можете да креирате сами со вашата идеја.Главата и целосна екстремитети се направени од висок квалитет со силиконска винил, кои би можеле да бидат водоотпорни и безбедно.DIY- Оваа раѓа бебе кукла колекции е само недовршени кукла комплет, не заврши кукла. ʕ๑ɷ๑ʔ кукла комплет ќе биде приближно 17 инчен по завршена.Huggable- крпа тело може да биде исполнет со трева или други материјали.Нема готови раѓа кукла и очи ! ! !.Без очи вклучува во пакет.Може да се сликам со вас семејството да се заврши тоа.Тежината се одредува од страна на памук и стаклени монистра ќе се пополни. Големина на : заврши кукла околу 17 инчи.

Детални спецификации

Додатоци на производи