.

.

Малку Нешта Значи Многу Памук Sateen Кратко Sleeve Крштевка Крштевањето Coverall со Pleated Пред и Шапка

Малку Нешта Значи Многу Памук Sateen Кратко Sleeve Крштевка Крштевањето Coverall со Pleated Пред и Шапка

евалуација:

DEN 2208.00
Од стока
Во магацинот

Превезува со елегантен поместена закачалка и zippered винил облека торба.Памук sateen кратко sleeve момчиња coverall облека со pleated и pin скриена фронт.Превезува со домот поместена пластични закачалка и винил облека поли торба.Овој убав onesie карактеристики на collared деколте, pin скриена фронт со копчето акценти, и појавување на капетан стил шапка.Копче затворање.Рака Мие Само.Во текот на годините, Малку Работи Значи Многу стана премиер специјализирани доенче со крштевањето, со благослов облека, и крштевки веледрогерија во сад.Совршен за Крштевки, Крштевањето, Заедничарење, бебе благослов, формални настани, или било кои други посебни прилики!.Тие во моментов акции повеќе од 150 фустани, облека, додатоци, и подароци.Малку Нешта Значи Многу Преданија за Зачувување Торба се препорачува за безбедно долготрајно складирање.Направен од супер мек и издржливи 100% Памук Sateen.

Детални спецификации

Додатоци на производи