.

.

МАК. Луис Рамс Банер Плажа Крпа, 30 x 60-Инчен

МАК. Луис Рамс Банер Плажа Крпа, 30 x 60-Инчен

евалуација:

DEN 479.76
Од стока
Во магацинот

100% Памук.Увезени.Машина перат и dryable.Одлично за на плажа, базен, или на бањата.Мека и абсорбента, направен од 100% Памук.Енергична екипа лого на предната страна.Машина перат и dryable.Опис на производот Заврши себе во тимот гордост со Северозападниот е Компанијата абсорбента официјално лиценцирани плажа крпа.Коренот на вашиот тим, додека сте lounging на плажа, сушење надвор од потопување во базен, или само отскочна да излезе од туш.Направен од 100% памук тоа карактеристики жив тим графика и бои.Машина за миење и сува.Произведено во Кина.Од Производителот Заврши себе во тимот гордост со Северозападниот е Компанијата абсорбента официјално лиценцирани плажа крпа.Коренот на вашиот тим, додека сте lounging на плажа, сушење надвор од потопување во базен, или само отскочна да излезе од туш.Направен од 100% памук тоа карактеристики жив тим графика и бои.Машина за миење и сува.Произведено во Кина.

Детални спецификации

Додатоци на производи