.

.

Wincraft МАК Детроит Лавови 30 x 60 Логото Плажа Крпа - Светло Сина

Wincraft МАК Детроит Лавови 30 x 60 Логото Плажа Крпа - Светло Сина

евалуација:

DEN 561.36
Од стока
Во магацинот

100% Памук.Детроит Лавови МАК Плажа Крпа.Овие крпи се одлични за еден ден на плажа, врска околу базенот, или едноставно како додадена на допир на секој бања оркестарот.Кој colorfast тим графика, овие влакна реактивен печатени крпи се полни искрвари и да имаме најдобрите и најпаметните печати на располагање.Направен од 100% памук, velour пред се, тери се врати назад.Околу 30x60 во големина.Овој објект Обично бродови во рок од 1-2 дена.

Детални спецификации

Додатоци на производи