.

.

HEATGENE Крпа Потоплите 5 Рамни Бар Крпа и Фен Ѕид-Монтирани Plug-во Бања Пешкир Грејач - Мат Црна

HEATGENE Крпа Потоплите 5 Рамни Бар Крпа и Фен Ѕид-Монтирани Plug-во Бања Пешкир Грејач - Мат Црна

евалуација:

DEN 6912.00
Од стока
Во магацинот

Прегреат заштита гарантира безбедноста од прекумерна температура.Сигурен квалитет : На ETL-уверение крпа потопло со постојана температура од 130 °С, со кој се предвидува топли крпи на сите времиња.Тоа беше дизајниран со големи растојанија помеѓу 5 рамни crossbars, нудејќи флексибилна и функционална прилог на вашиот простор.Лесен за инсталација : Овој простор за заштеда на ѕид-монтирани крпа потоплите нуди два начина на жици (hardwired/plug-in).Дали имате нова бања или се надградбата една, нашите warmers се комбинираат практичност & декорација, вие не треба да пропуштите.

Детални спецификации

Додатоци на производи