.

.

А1 ДОМА КОЛЕКЦИИ A1HC Чист Лен Табела Салфетки рачно изработени со Природни Лен Граница 20x20 Бела Боја (Сет од 6)

А1 ДОМА КОЛЕКЦИИ A1HC Чист Лен Табела Салфетки рачно изработени со Природни Лен Граница 20x20 Бела Боја

евалуација:

DEN 432.00
Од стока
Во магацинот

Салфети се едноставен начин да се трансформира во маса од секојдневниот на посебен повод.За полиран финиш можете исто така да одговара на нашиот салфетки со други предмети од нашите табела лен колекција.Нашите салфети се квалитетни направи и ќе направи фантастичен прилог на вашиот јадење искуство.

Детални спецификации

Додатоци на производи