.

.

Крпа Поставите Бања Пешкир Памук Хотел 70 * 140 Возрасни Голема Бања Пешкир Подарок Супермаркет Дома Бања Пешкир (Боја : Б, Големина : 70 * 140cm)

Крпа Поставите Бања Пешкир Памук Хотел 70 * 140 Возрасни Голема Бања Пешкир Подарок Супермаркет Дома Бања Пешкир

евалуација:

DEN 4253.28
Од стока
Во магацинот

Супер абсорбента, кожата-пријателски и не-иритирачки.Не pilling, без намалување, издржливи.Корални сомот длабоко шарени крпа е мека и кожа-пријателски,дише и удобно,влага-апсорпција и лесно да се исуши.На ткаенина има фина текстура,мека чувствуваат,не е лесно да се pilling,не исчезнува,без иритација на кожата,без алергии.Мека памучна ткаенина, удобно и да дише.

Детални спецификации

Додатоци на производи