.

.

Крпа Поставите 4pcs Децата Крпа, Памук Децата Крпа, Мали Правоаголни се Соочуваат со Крпа со Вез (Боја : А, Големина : 50 * 25cm)

Крпа Поставите 4pcs Децата Крпа, Памук Децата Крпа, Мали Правоаголни се Соочуваат со Крпа со Вез (Боја : А,

евалуација:

DEN 4580.40
Од стока
Во магацинот

Ние ќе ви одговори што е можно поскоро .На ткаенина има фина текстура,мека чувствуваат,не е лесно да се pilling,не исчезнува,без иритација на кожата,без алергии.Мека памучна ткаенина, удобно и да дише.На ткаенина има фина текстура,мека чувствуваат,не е лесно да се pilling,не исчезнува,без иритација на кожата,без алергии.50*25cm Package Вклучува : 4pcs 1.Не pilling, без намалување, издржливи.Корални сомот длабоко шарени крпа е мека и кожа-пријателски,дише и удобно,влага-апсорпција и лесно да се исуши.Само главните производи се продаваат, а остатокот се украси наместо на продажбата.Не pilling, без намалување, издржливи.Производот е боја разлика, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.

Детални спецификации

Додатоци на производи