.

.

Крпа Поставите 4PCS Крпа, Памук, Возрасни Крпа, Газа, Тери, Подарок, Абсорбента Крпа, од Суштинско значење за Дома Патување (Боја : А, Големина : 75 * 34cm)

Крпа Поставите 4PCS Крпа, Памук, Возрасни Крпа, Газа, Тери, Подарок, Абсорбента Крпа, од Суштинско значење за

евалуација:

DEN 6543.60
Од стока
Во магацинот

На ткаенина има фина текстура,мека чувствуваат,не е лесно да се pilling,не исчезнува,без иритација на кожата,без алергии.Само главните производи се продаваат, а остатокот се украси наместо на продажбата.Не pilling, без намалување, издржливи.Корални сомот длабоко шарени крпа е мека и кожа-пријателски,дише и удобно,влага-апсорпција и лесно да се исуши. По добивањето на пакување, ве молиме да се означи пакувањето и производот внимателно.Мека памучна ткаенина, удобно и да дише.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро .Корални сомот длабоко шарени крпа е мека и кожа-пријателски,дише и удобно,влага-апсорпција и лесно да се исуши.Супер абсорбента, кожата-пријателски и не-иритирачки.Вистинската боја ќе биде мала разлика помеѓу слика се должи на светлината.Мека памучна ткаенина, удобно и да дише.75*34cm Package Вклучува : 4pcs 1.Доколку ставката што доби е неисправен или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Не pilling, без намалување, издржливи.На ткаенина има фина текстура,мека чувствуваат,не е лесно да се pilling,не исчезнува,без иритација на кожата,без алергии.Производот е боја разлика, ве молиме обратете се на вистинскиот производ. Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење.

Детални спецификации

Додатоци на производи