.

.

Крпа Сет Крпи, Чист Памук, Задебелена, Абсорбента, Не-linting, апарати за Домаќинство со Лицето Измијте го, Везени Подароци (Боја : C, Големина : 34 * 75см)

Крпа Сет Крпи, Чист Памук, Задебелена, Абсорбента, Не-linting, апарати за Домаќинство со Лицето Измијте го,

евалуација:

DEN 4907.76
Од стока
Во магацинот

На ткаенина има фина текстура,мека чувствуваат,не е лесно да се pilling,не исчезнува,без иритација на кожата,без алергии.Корални сомот длабоко шарени крпа е мека и кожа-пријателски,дише и удобно,влага-апсорпција и лесно да се исуши.Не pilling, без намалување, издржливи. По добивањето на пакување, ве молиме да се означи пакувањето и производот внимателно.Производот е боја разлика, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Мека памучна ткаенина, удобно и да дише.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро .Доколку ставката што доби е неисправен или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Вистинската боја ќе биде мала разлика помеѓу слика се должи на светлината.Мека памучна ткаенина, удобно и да дише.34*75cm Package Вклучува : 1pcs 1.Само главните производи се продаваат, а остатокот се украси наместо на продажбата.Супер абсорбента, кожата-пријателски и не-иритирачки. Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење.Корални сомот длабоко шарени крпа е мека и кожа-пријателски,дише и удобно,влага-апсорпција и лесно да се исуши.Не pilling, без намалување, издржливи.

Детални спецификации

Додатоци на производи