.

.

Крпа Поставете Крпа Чист Памук Везени Мала Крпа Дома, Измијте го Лицето Не-linting се Соочуваат со Крпа Градинка Подарок Дома (Боја : Б, Големина : 50 * 26cm)

Крпа Поставете Крпа Чист Памук Везени Мала Крпа Дома, Измијте го Лицето Не-linting се Соочуваат со Крпа Градинка

евалуација:

DEN 4089.60
Од стока
Во магацинот

Супер абсорбента, кожата-пријателски и не-иритирачки.Не pilling, без намалување, издржливи.Корални сомот длабоко шарени крпа е мека и кожа-пријателски,дише и удобно,влага-апсорпција и лесно да се исуши.На ткаенина има фина текстура,мека чувствуваат,не е лесно да се pilling,не исчезнува,без иритација на кожата,без алергии.Мека памучна ткаенина, удобно и да дише.

Детални спецификации

Додатоци на производи