.

.

Лотос Цвет Рака Пешкири, Сет од 2 Бања Пешкир 16x30 во Мека Абсорбента Гостин Бања Пешкир Кујна Јадење Крпа Spa Насловна Бања Декорации

Лотос Цвет Рака Пешкири, Сет од 2 Бања Пешкир 16x30 во Мека Абсорбента Гостин Бања Пешкир Кујна Јадење Крпа

евалуација:

DEN 479.76
Од стока
Во магацинот

ИЗДРЖЛИВИ & ВЛАГА WICKING На крпи се великодушно со големина на рака крпи големина не бања крпи големина, имаат исклучителни absorbency и брзо сушење.Ве молиме да проверите на нашата storefront за повеќе зделки кои се чека вас!.2 ПАКЕТ РАКА КРПИ Околу 14"x28" Ширевте; Тежина : 270g.На ткаенина глајд модели непречено над вашето тело, wicking далеку влага.Спецификација : Пакет : 2 Buc/Пакет Материјал : Микрофибер 80% Полиестер + 20% Памук Дизајн : Единствени Моден ПРИЛАГОДУВАЊЕ Дизајн Големина(за) : 28"h x 14"w дијаметар N.МНОГУ АБСОРБЕНТА ЗА СИТЕ ВАШИ СУШЕЊЕ ТРЕБА Совршен за вашата дневна-користење рачни крпи, како и крпи, спа крпи, туш крпа, или кујнски крпи.УНИКАТЕН ДИЗАЈН и ПЕЧАТЕЊЕ Мека полиестер-микрофибер пред се, памук тери назад, само еден-двострано печатени, направени со направени со вода растворливи материи.ЛЕСНО се ГРИЖИ Машина изми без протриване, pilling или губење на lint под ниска температура на водата, и екстра брзо сушење.Карактеристики : -Слика печатени на Микрофибер страна/тери крпа страна празно-Меки мекост и брз absorbency -Силна заврши рабовите за да се спречи разрешница -Мека доволно за да биде не-иритирачки, но цврсти доволно за правилно ексфолиране -Машина перат со минимални lint или пролевање Суши брзо -Уживајте во кавга-бесплатно чистење без било rask од оштетување на кожата, добар за употреба за Бања, Кампување, Салата, Плажа, Пливање, Пешачење Песок Бесплатни Крпи Ќебе за Деца & Возрасни -За најдобри резултати, измијте одделно на првиот користат за да се минимизира лебди lint -ПРИЛАГОДУВАЊЕ, се Добредојдени!Клиентите Се Нашиот Приоритет : Ние нудиме 100% нема ризик парите назад гаранција ако не сте воодушевени со купувањето за било каква причина.

Детални спецификации

Додатоци на производи