.

.

Крпа Поставите 1pcs Крпа Чист Памук Возрасни Крпа Газа Тери Подарок Абсорбента Крпа Мека Дома Патување (Боја : А, Големина : 75 * 34cm)

Крпа Поставите 1pcs Крпа Чист Памук Возрасни Крпа Газа Тери Подарок Абсорбента Крпа Мека Дома Патување (Боја

евалуација:

DEN 4416.96
Од стока
Во магацинот

75*34cm Package Вклучува : 1pcs 1.Производот е боја разлика, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Вистинската боја ќе биде мала разлика помеѓу слика се должи на светлината.Само главните производи се продаваат, а остатокот се украси наместо на продажбата.Доколку ставката што доби е неисправен или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Корални сомот длабоко шарени крпа е мека и кожа-пријателски,дише и удобно,влага-апсорпција и лесно да се исуши.Мека памучна ткаенина, удобно и да дише.На ткаенина има фина текстура,мека чувствуваат,не е лесно да се pilling,не исчезнува,без иритација на кожата,без алергии.

Детални спецификации

Додатоци на производи