.

.

Крпа Поставите Бања Крпи, Чист Памук, апарати за Возрасни Сатен Датотеки, Мажите и Жените Обичен Абсорбента Без Губење на Косата (Боја : C, Големина : 70 * 140cm)

Крпа Поставите Бања Крпи, Чист Памук, апарати за Возрасни Сатен Датотеки, Мажите и Жените Обичен Абсорбента

евалуација:

DEN 4580.40
Од стока
Во магацинот

Корални сомот длабоко шарени крпа е мека и кожа-пријателски,дише и удобно,влага-апсорпција и лесно да се исуши.Не pilling, без намалување, издржливи.Корални сомот длабоко шарени крпа е мека и кожа-пријателски,дише и удобно,влага-апсорпција и лесно да се исуши.На ткаенина има фина текстура,мека чувствуваат,не е лесно да се pilling,не исчезнува,без иритација на кожата,без алергии.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро .Производот е боја разлика, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.70*140cm Package Вклучува : 1pcs 1.Супер абсорбента, кожата-пријателски и не-иритирачки.Само главните производи се продаваат, а остатокот се украси наместо на продажбата.Доколку ставката што доби е неисправен или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Супер абсорбента, кожата-пријателски и не-иритирачки. Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење.На ткаенина има фина текстура,мека чувствуваат,не е лесно да се pilling,не исчезнува,без иритација на кожата,без алергии.

Детални спецификации

Додатоци на производи