.

.

Крпа Поставен Плоштадот Крпа Чист Памук Цртан филм за Деца Миење на Лицето и Бришејќи се Соочуваат со Крпа Градинка Вез (Боја : А, Големина : 25 * 25cm)

Крпа Поставен Плоштадот Крпа Чист Памук Цртан филм за Деца Миење на Лицето и Бришејќи се Соочуваат со Крпа Градинка

евалуација:

DEN 4089.60
Од стока
Во магацинот

Само главните производи се продаваат, а остатокот се украси наместо на продажбата.Мека памучна ткаенина, удобно и да дише.Не pilling, без намалување, издржливи. Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење.25*25cm Package Вклучува : 4pcs 1.Вистинската боја ќе биде мала разлика помеѓу слика се должи на светлината.

Детални спецификации

Додатоци на производи