.

.

Крпа Поставите Бања Крпи, Чист Памук, Возрасни Домаќинство Големи Cut-Off Брзини, Абсорбента, Не-Вирусот, Обична и Мека (Боја : А, Големина : 140 * 70cm)

Крпа Поставите Бања Крпи, Чист Памук, Возрасни Домаќинство Големи Cut-Off Брзини, Абсорбента, Не-Вирусот, Обична

евалуација:

DEN 7361.52
Од стока
Во магацинот

Не pilling, без намалување, издржливи.Не pilling, без намалување, издржливи. По добивањето на пакување, ве молиме да се означи пакувањето и производот внимателно. Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење.70*140cm Package Вклучува : 4pcs 1.Супер абсорбента, кожата-пријателски и не-иритирачки.

Детални спецификации

Додатоци на производи