.

.

Крпа Поставите 4pcs Крпа Чист Памук Секојдневно Подарок Крпа Возрасни Обичен Густо Извезени Крпа Чист Памук (Боја : А, Големина : 33 * 75СМ)

Крпа Поставите 4pcs Крпа Чист Памук Секојдневно Подарок Крпа Возрасни Обичен Густо Извезени Крпа Чист Памук

евалуација:

DEN 6543.60
Од стока
Во магацинот

Ние ќе ви одговори што е можно поскоро .Супер абсорбента, кожата-пријателски и не-иритирачки.На ткаенина има фина текстура,мека чувствуваат,не е лесно да се pilling,не исчезнува,без иритација на кожата,без алергии.Мека памучна ткаенина, удобно и да дише.Не pilling, без намалување, издржливи.Само главните производи се продаваат, а остатокот се украси наместо на продажбата. Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење.Супер абсорбента, кожата-пријателски и не-иритирачки.

Детални спецификации

Додатоци на производи