.

.

Крпа Поставите Децата Крпа, Чист Памук, Градинка, ја бришам Лицето Чистење Крпа, Абсорбента и Мека Лицето Измијте (Боја : А, Големина : 50 * 25cm)

Крпа Поставите Децата Крпа, Чист Памук, Градинка, ја бришам Лицето Чистење Крпа, Абсорбента и Мека Лицето Измијте

евалуација:

DEN 4253.28
Од стока
Во магацинот

Доколку ставката што доби е неисправен или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.50*25cm Package Вклучува : 4pcs 1.Производот е боја разлика, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Мека памучна ткаенина, удобно и да дише.Не pilling, без намалување, издржливи.Не pilling, без намалување, издржливи. Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење.Само главните производи се продаваат, а остатокот се украси наместо на продажбата.Корални сомот длабоко шарени крпа е мека и кожа-пријателски,дише и удобно,влага-апсорпција и лесно да се исуши.Мека памучна ткаенина, удобно и да дише.Вистинската боја ќе биде мала разлика помеѓу слика се должи на светлината.

Детални спецификации

Додатоци на производи