.

.

Крпа Поставите 3pcs Плоштадот Крпа, Чист Памук, се Соочуваат со Крпа, Дома Миење на Лицето, Секојдневно Везени Крпа (Боја : А, Големина : 3pc 26 * 26cm)

Крпа Поставите 3pcs Плоштадот Крпа, Чист Памук, се Соочуваат со Крпа, Дома Миење на Лицето, Секојдневно Везени

евалуација:

DEN 5398.32
Од стока
Во магацинот

Производот е боја разлика, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Мека памучна ткаенина, удобно и да дише.На ткаенина има фина текстура,мека чувствуваат,не е лесно да се pilling,не исчезнува,без иритација на кожата,без алергии.На ткаенина има фина текстура,мека чувствуваат,не е лесно да се pilling,не исчезнува,без иритација на кожата,без алергии.Вистинската боја ќе биде мала разлика помеѓу слика се должи на светлината.Не pilling, без намалување, издржливи.Мека памучна ткаенина, удобно и да дише. По добивањето на пакување, ве молиме да се означи пакувањето и производот внимателно.26*26cm Package Вклучува : 3pcs 1.Супер абсорбента, кожата-пријателски и не-иритирачки.Супер абсорбента, кожата-пријателски и не-иритирачки.

Детални спецификации

Додатоци на производи