.

.

viewstar Стандард Гел Перници 2 Пакет за Спиење, Мека заладување Алтернативни Хотел Кревет Перници за Страна Грб на Стомак Прагови, Дише и се Спие Перници

viewstar Стандард Гел Перници 2 Пакет за Спиење, Мека заладување Алтернативни Хотел Кревет Перници за Страна

евалуација:

DEN 959.76
Од стока
Во магацинот

Вее и крцкањето на перници од четири страни да ги направи повеќе меки.Таа е погодна за сите прагови употреба.Или можете да се обидете да се стави тенис топката во фен со перници, со што перници дури и fluffier.Вее и крцкањето на перници од четири страни да ги направи повеќе меки.Усвоени од страна на научни и точни занает, производи од viewstar се меки и трајни со избрани материјали.Целите на viewstar е подобрување на секој производи на вашиот кревет и создавање на висок квалитет на спиење средина за секој клиент.Нашите pack 2 перници дојде вакуум-запечатени за превозот, откако се отвори ќе почне да пената нагоре.Се будам освежен со нашите луксузни кадифен перници.Усвоени од страна на научни и точни занает, производи од viewstar се меки и трајни со избрани материјали.Кралицата : 20 x 28 во.Soft & Поддршка за Удобност. 【Без Проблеми со Лесно се Грижи】Нашите viewstar супер меки кревет за спиење перници се машина перат и фен безбедно, и секогаш ќе излезе во потрага како нови.Ве молиме да се шири и тоа за 24 часа пред употреба.Висок квалитет inconstruction, мека и луксузен на допир.【100% Памучен Материјал】Нашите перници се супер дише и кул да се осигурате дека сте добар ноќен одмор; Сертифицирани од страна на Oeko-tex, ова надолу алтернатива за ладење перници се совршени за сите прагови.Исполнет со премиум гел влакна , овој кревет перница не е ниту тешко како тули, ниту премногу мека дека вашиот шеф го задржува тоне во без поддршка, така што ќе може да се разбуди секое утро целосно почина без вратот вирус.

Детални спецификации

Додатоци на производи