.

.

Јас Само Freaking Љубов Пилешко Ќебе Супер Меки Лесни Фрла Лето Ќебиња Подарок за Девојка Момче Деца за Каучот Троседот,60x80

Јас Само Freaking Љубов Пилешко Ќебе Супер Меки Лесни Фрла Лето Ќебиња Подарок за Девојка Момче Деца за Каучот

евалуација:

DEN 1199.76
Од стока
Во магацинот

➂If не сте задоволни или прашања пред и откако ќе го купи производот, само да не контактирате директно.❤【5 Големини】 : 40x30in Погоден за Деца,Мачка,Куче,Нога;50x40in,Погоден За Дете,Патување,Авион,Вашата. ❤ГОЛЕМИНА❤ ➀40x30in погоден за домашни,на вашите нозе,кучиња,мачки; ➁50 X40in МАЛИ,погоден за дете,патување,areplane ќебе; ➂60x50in МЕДИУМ,погоден за тинејџер,седи на троседот,полн кревет; ④80 X60in ГОЛЕМИ,погоден за двојно близнак кревет,возрасни. ❤【Лесно Миење】:Ние Ви Препорачуваме Машина За Миење На Нежно Кружете Со Ладна Вода, Собори Сува На Многу Ниска Температура Која Има Неколку Машина За Миење И Сува Прекрасно.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне со во рок од 24 часа.Одлично За Внатрешна Или Надворешна Употреба.120x90in Погодна за Целото Семејство. ➂Also тоа е најдобриот подарок за вашето семејство,син,ќерка,пријателка,како роденден,фестивал,gratulation. ➁This мода ќебе фрли карактеристики атрактивен модел со декорација; ➂Has многу симпатична и трендовски изглед,овозможи лесно да се меша и одговараат со вашиот декор или други акцент парчиња. ❤ЗА НАСSunfey❤ ➀We имаат професионален тим, професионални линија за производство, пациентот оператор да продолжат со највисок производ искуство за корисниците.

Детални спецификации

Додатоци на производи