.

.

Јас Само Freaking Љубов Corgi и Ramen Ќебе Супер Меки Лесни Фрла Лето Ќебиња Подарок за Девојка Момче Деца за Каучот Троседот,50x60

Јас Само Freaking Љубов Corgi и Ramen Ќебе Супер Меки Лесни Фрла Лето Ќебиња Подарок за Девојка Момче Деца за

евалуација:

DEN 2181.60
Од стока
Во магацинот

❤【5 Големини】 : 40x30in Погоден за Деца,Мачка,Куче,Нога;50x40in,Погоден За Дете,Патување,Авион,Вашата. ❤【Уникатен】:Ние Се Направи Ќебе Исклучително Меки.Тоа Нема ДА Исчезнат, Навремено Или Фрли.120x90in Погодна за Целото Семејство.Без Разлика Како Се Движат Вашето Тело Во Ќебе Внатре, Тоа Може Да Се Задржи Топло. ❤【Лесно Миење】:Ние Ви Препорачуваме Машина За Миење На Нежно Кружете Со Ладна Вода, Собори Сува На Многу Ниска Температура Која Има Неколку Машина За Миење И Сува Прекрасно.Како што се патување,busness,канцеларија,ученичкиот дом,дом,ariplane,кампување backpacking и така натаму.Одлично За Внатрешна Или Надворешна Употреба. ➂ Тоа нема да исчезнат, навремено или фрли. ❤ЛЕСНО МИЕЊЕ❤ ➀We укажуваат на тоа машина за миење на нежно кружете со ладна вода, собори сува на многу ниска температура која има неколку машина за миење и сува прекрасно. ❤ПОВОД❤ ➀Whether сакате да го користите во текот на летото спиење или топла доволно за зимска употреба, ќебе ќе се обезбеди значителна топлина и одлично искуство. ➁Do не кајгана. ❤ГОЛЕМИНА❤ ➀40x30in погоден за домашни,на вашите нозе,кучиња,мачки; ➁50 X40in МАЛИ,погоден за дете,патување,areplane ќебе; ➂60x50in МЕДИУМ,погоден за тинејџер,седи на троседот,полн кревет; ④80 X60in ГОЛЕМИ,погоден за двојно близнак кревет,возрасни.

Детални спецификации

Додатоци на производи