.

.

Јас Само Freaking Љубов Пилешко Ќебе Супер Меки Лесни Фрла Лето Ќебиња Подарок за Девојка Момче Деца за Каучот Троседот,50x60

Јас Само Freaking Љубов Пилешко Ќебе Супер Меки Лесни Фрла Лето Ќебиња Подарок за Девојка Момче Деца за Каучот

евалуација:

DEN 959.76
Од стока
Во магацинот

60x50in Погоден За Тинејџер,Еден Народ,Седи на Троседот,Еден Кревет,Автомобил;80x60in Големи,Погоден За Близнак Големина на Кревет,Возрасни.Тоа Нема ДА Исчезнат, Навремено Или Фрли. ❤УНИКАТЕН❤ ➀We направи ќебе исклучително меки.120x90in Погодна за Целото Семејство. ❤ГОЛЕМИНА❤ ➀40x30in погоден за домашни,на вашите нозе,кучиња,мачки; ➁50 X40in МАЛИ,погоден за дете,патување,areplane ќебе; ➂60x50in МЕДИУМ,погоден за тинејџер,седи на троседот,полн кревет; ④80 X60in ГОЛЕМИ,погоден за двојно близнак кревет,возрасни. ➁Great за внатрешна или надворешна употреба.Не Кајгана. ➁This мода ќебе фрли карактеристики атрактивен модел со декорација; ➂Has многу симпатична и трендовски изглед,овозможи лесно да се меша и одговараат со вашиот декор или други акцент парчиња. ❤ПОВОД❤ ➀Whether сакате да го користите во текот на летото спиење или топла доволно за зимска употреба, ќебе ќе се обезбеди значителна топлина и одлично искуство. ❤【Премиум Фланелен Боксери】 : Тоа Е Направено Од Премиум Фланелен Боксери Ткаенина Која Е Мека И Удобна, Лесна, Но Многу Топло. ➁You задоволство е нашата извршување. ➂Also тоа е најдобриот подарок за вашето семејство,син,ќерка,пријателка,како роденден,фестивал,gratulation.И Ќе Направи да се Чувствувате Неверојатна На Вашата Кожа И Тоа Никогаш не се Чеша Или Иритираат, Тоа е Совршен За Деца И Возрасни Со Чувствителна Кожа.

Детални спецификации

Додатоци на производи