.

.

2 Пакет Задник Подобрување Крем - Хип Подигнете Крем за Поголем Задник - Зацврстување и Затегнување Веднаш Мазна Кожа Масажа Лосион за Целосни Plumper Задник Обликувањ?

2 Пакет Задник Подобрување Крем - Хип Подигнете Крем за Поголем Задник - Зацврстување и Затегнување Веднаш Мазна

евалуација:

DEN 503.76
Од стока
Во магацинот

- Ја подобрува болка на половината и на нозете, ја смирува болка предизвикана од sedentary работа.Тоа, исто така, може да длабоко подобрување на влага задржување на кожата во задникот и колкот област за неспокојот површина на кожата која зрачи од внатре кон надвор.Се стегне вашата задникот, постојано прислушување од дното кон врвот + од надвор кон внатре да се направи тоа подобро се апсорбира.Дневни Вежби ќе ви помогнат да се зголеми резултати. 【Повеќе Бенефиции】Не само што ќе нашиот хип лифт крем помогне да се врати на обликот на пушки, исто така, помага при болки во мускулите олеснување по долго ден на седницата.Користи сам или се комбинира со вежбање - ќе бидете среќни со резултатот.Покривање на долниот раб на задникот со вашата дланка, а потоа подигнете го нагоре за масажа.Применуваат крем два пати на ден (наутро и навечер)Дневна Вежби ќе ви помогнат да се зголеми резултати.Suatable за сите кожата, продолжи да го користи за 6 месеци за да се добие целосен ефект и долготрајни. 【Природни Состојки】Нашите задник крем е база на растенијата формула, ја храни мускулните клетки, и да се промовира растот на buttock мускулите.Колаген кој ја враќа plumpness на задник и помага фирма кожата за да се намали sagginess. - Специфични Масажа Методи во комбинација со нашата Задник Крем за Најдобри Резултати, можете да пребарувате на сликата за да дознаете детали : ).Кокос и Авокадо масла интензивно се хранам и длабоко придавам влогови на кожата.Се применуваат два пати на ден (Наутро и Навечер).Моќна формула со колаген бустери ќе фирма, дебели, и подигнете го вашиот задникот да ви даде вистински меур задник.

Детални спецификации

Додатоци на производи