.

.

TimeWise Возраст се Минимизира 3D Око Крем

TimeWise Возраст се Минимизира 3D Око Крем

евалуација:

DEN 790.56
Од стока
Во магацинот

ВОЗРАСТ МИНИМИЗИРА 3 D ОКО КРЕМ ПОГОДЕН ЗА СИТЕ ТИПОВИ на КОЖА Ophthalmologist - и дерматолог се тестираат.Погоден за контакт леќи wearers.Погоден за осетлива кожа и чувствителни очи.Не-comedogenic.Ова око крем помага да се подобри повеќе се видливи знаци на стареење на кожата и замор, вклучувајќи ја и појавата на темни кругови.undereye подпухналост, фини линии и брчки.Тоа веднаш moisturizes и карактеристики нашите патент-очекување на Возраст Минимизира 3 D Комплекс.

Детални спецификации

Додатоци на производи