.

.

Sucarin 200 Компјутери Денот на Вљубените Подароци Ознаки,20 Различен Стил Дизајни, Виси и Декорирање за Денот на Вљубените, Свадба, Роденден, Cupcake Toppers, Порака Картички, У?

Sucarin 200 Компјутери Денот на Вљубените Подароци Ознаки,20 Различен Стил Дизајни, Виси и Декорирање за Денот

евалуација:

DEN 263.76
Од стока
Во магацинот

Нашите ознаки се совршени за што служи како ознаки на Денот на Вљубените/Свадба Корист/Подарок/Wrap/Родендени/Цена/Име/Облека/ Cupcake Toppers/Порака Картички/DIY занаети проекти и така натаму.Памук, коноп јаже околу : 20 m/ 66 метри во должина.Сите се подготвени да им служи на вашиот Денот на Вљубените!.5 cm (ширина). ❤ Дизајн За Романтични : Со 20 различни слатки Вљубените елементи, како љубовни стрели, бог на љубов, љубовта црвени срца, за да се зголеми, Среќен Денот на Вљубените, итн.5 cm * 5 cm Љубов срцето ознака : 5. Големината може да постои со мала разлика поради рака прирачник за мерење.5 см (должина) * 5 см (ширина).

Детални спецификации

Додатоци на производи