.

.

Патент Кеси Поли Крпа Вредност Пакет од 2 Кеси (Темноцрвена)

Патент Кеси Поли Крпа Вредност Пакет од 2 Кеси (Темноцрвена)

евалуација:

DEN 215.76
Од стока
Во магацинот

Премиум 2-Торба за Поставување на Оваа цел доаѓа со две (2) висок квалитет zippered кеси, одлично за чување на широк спектар на лични toiletry предмети, алатки, козметика, и повеќе.Детали за производот : Повеќенаменски Патент Кеси 600 D Полиестер Платно Тешки-Должност, Трајни Силен, Цврст Изработка Обновливи Дете и Возрасен Use Dimensions : 11" x 6" Направени во САД Кликнете на "Додај во Кошничката" за да ја добиете оваа 2-пакет на премиум крпа zippered пошта за чување лични предмети, toiletries, козметика, или алатки за дома, на патување, или за да одат на пристапноста.Мал, компактен и пренослив, овие тешки-должност zippered пошта може да се сместат ад заштита од суштинско значење резерви во вашата бања, патна торба, гаража, или канцеларија.Направен во Америка – Кардинал Торба Материјали производи се стокмено и се испраќаат токму тука, во сад, за да се обезбеди непобедлива на изработка може да се потпре на.

Детални спецификации

Додатоци на производи