.

.

DKAF 30 Компјутери 3 Големини Flexi Пресврт Пена за Коса Виткање Прачки со Фен Хаубата Приврзаност и Стаорец Опашка Чешел, Мека Нема Топлина на Косата Прачки Ролки(Multicolor)

DKAF 30 Компјутери 3 Големини Flexi Пресврт Пена за Коса Виткање Прачки со Фен Хаубата Приврзаност и Стаорец

евалуација:

DEN 383.76
Од стока
Во магацинот

Косата капа направени од високо-квалитетни материјали, цврсти и издржливи, и може да се мијат и се користи.Доволно количество, можете целосно да го користите или да ја споделите со вашето семејство и пријатели.Топло Tips1. 【Фен Хаубата Прилог】Одговара на големината на повеќето луѓе, се вклопуваат во текот на многу типови на коса curlers и ролки. 【Лесен за Употреба】Користите rattail чешел да се земе мала количина на косата и ја заврши околу виткање сунѓер.Високо-квалитетни материјали, флексибилен и лесен за користење, нема да ја оштетат косата и скалпот.Прилагоди на насоката на почеток тркалање на косата може да се создаде различни коса бран.Повеќе лесен за употреба.Тоа е исто така погоден како подарок за семејство и пријатели кои сакаат кадрава коса.Погодна за луѓе кои сакаат кадрава коса, безбеден и удобен, и може да се користи во секое време.【Кадрава Коса Поставите】Доволно количество флексибилни виткање прачки, три големини можат да бидат избрани за да ги задоволат вашите разни стил и потреби.И се тркалаат оваа виткање прачки нагоре кон вашата глава, тогаш, виткајте краевите на овој род да се одржи на косата во место, да чекаат за некое време, или да користите компресор да се исуши косата брзо, можете да добиете поставен кадрава коса.

Детални спецификации

Додатоци на производи