.

.

Мајка Лак headband и Бебето Капи Девојки Turban Јазол Младата Headdress,Деца Turban Капа Обвива Шапка.(LDZ74) (Розева)

Мајка Лак headband и Бебето Капи Девојки Turban Јазол Младата Headdress,Деца Turban Капа Обвива Шапка.(LDZ74)

евалуација:

DEN 263.76
Од стока
Во магацинот

Мајка Лак headband и Бебето Капи Девојки Turban Јазол Младата Headdress,Деца Turban Капа Обвива Шапка.Пакетот Вклучува : 1 PCS мајка Лак headband и 1 PCS бебе turban капи.Материјали : Velour.Материјалот е Многу Мека и Удобна.Големина : бебе шапка 20*18cm/7.8*7.1 педа, лакот 15*6cm/5.9*2.3 инчи,погоден за 0-36 M стариот новороденче, доенче и дете девојка.мајка Лак headband 25*7/9.8*2.7 инчи,добро истегнување.Повод : Овие симпатична јазол младата капи се погодни за преземање на бебето да одат на отворено ,да се оди за роденден, се случува да се баби и дедовци дома,земајќи семејна фотографија итн.Направи вашето бебе да стане повеќе модерен,атрактивен,симпатична.Мајка Лак headband и Бебето Капи Девојки Turban Јазол Младата Headdress,Деца Turban Капа Обвива Шапка.Идеален за да биде даден како новородено прослава подарок , како меки и симпатична бебе turban главата обвива ,сигурно нови mummy ќе се падна во љубов со многу наскоро.

Детални спецификации

Додатоци на производи