.

.

Кинески Стил на Децата Танг Облека Пар Клип Нова Година Антички Tassel Hairpin Поставите Девојки Празнична Бебе Коса Додатоци (D)

Кинески Стил на Децата Танг Облека Пар Клип Нова Година Антички Tassel Hairpin Поставите Девојки Празнична Бебе

евалуација:

DEN 276.96
Од стока
Во магацинот

✿Вредност Пакет : 1 Buc Кинески Стил на Децата Hairband,како што е прикажано на сликата. ✿Премиум материјал : hairband е направен од висок квалитет на перика,пластика и крпа,кои се трајни и не им штети на вашата коса. ✿Големина : должината на hairband е околу 15 см/5.9 инчи,кои може да се поместуваат и е речиси погоден за повеќето девојки. ✿Топло подароци : На hairband е погоден за повеќето жените и тинејџерски девојки, и може да биде убаво избори како роденден, годишнина или фестивал подароци за вашите ќерки, љубовник, мамо, пријатели и членови на семејството, кој ќе се фаворизира со нив лесно. ✿Сигурен : Вашето задоволство е нашиот приоритет број еден!Пари гаранција за враќање кога не сте супер задоволни, но ние веруваме дека ќе ви се љубовта!.Боја напомена : Поради monitor settings и следење пиксели дефиниција, ние не може да гарантира дека бојата што го гледате на екранот е точната боја на производот, и ние се стремиме да се направи нашите бои се онолку точни колку што е можно.

Детални спецификации

Додатоци на производи