.

.

2 Парчиња Polka Точка Лакови Headbands Коса Додатоци Мода Сјајна Chiffon Headwear Коса Обрачот за Мало Девојче Тинејџери (Црвена+Зелена)

2 Парчиња Polka Точка Лакови Headbands Коса Додатоци Мода Сјајна Chiffon Headwear Коса Обрачот за Мало Девојче

евалуација:

DEN 215.76
Од стока
Во магацинот

Слатка и едноставна девојки коса додатоци grosgrain лента headbands лак големина : 4*2inches, headbands големина : 4.5 инчи,тежина : 14.Широк Апликации : Овие прекрасни лента headband може да се примени во различни прилики, што можете повеќе поставен во секојдневниот живот, страните, церемонии, proms, свадби, родендени, датуми, одмор и photoshoot.удобно големина за одредување девојки коса и ви помага да ги красат вашата коса добро.Многу прилично симпатична децата headband издржливи се многу сјајна и око-фаќање, и ќе се одрази голем број на шармантна бои под сонцето, секој headband со слатка и симпатична Polka точка лак.Тие можат да бидат убави подароци за вашата сопруга, ќерка, сестра или пријатели.совршен за девојки секојдневно носење и партија коса украсување, како што се назад на училиште, танцување, пантомимичари партија, или други прилики да ги красат влакната.

Детални спецификации

Додатоци на производи